Zwiedzaj z FOOTSTEPS - mobilna aplikacja turystyczna

 

zwiedzaj z Footsteps

 

Footsteps to aplikacja mobilna i platforma turystyczna służąca zwiedzaniu Legnicy w ciekawy i spersonalizowany sposób. Do tej pory aplikacja pojawiła się m.in. w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Polkowicach i Zielonej Górze.

W Legnicy przygotowaliśmy dla Was sześć tras:

1. Na rowerze przez Legnicę

2. Śladami przeszłości

3. Śladami Małej Moskwy

4. Szlak Bitwy z 1241 roku

5. Imprezowa Legnica

6. Smaki Legnicy

Cała aplikacja oparta jest na systemie personalizacji. Po przyjeździe do Legnicy i ściągnięciu aplikacji, użytkownik określa swoje zainteresowania poprzez wybór osobowości. Tych do wyboru jest 10 (np. turysta, smakosz, miłośnik sztuki, głowa rodziny, imprezowicz, sportowiec itp.). Po wybraniu trasy pojawia się interaktywna mapa Legnicy z punktami zwiedzania i znacznikiem lokalizacji. Po dojściu do atrakcji otrzymujemy powiadomienie i opis miejsca wzbogacony o zdjęcia, filmy i odnośniki do stron internetowych atrakcji. W każdej chwili możemy też przerwać zwiedzanie i zrobić sobie przerwę np. na posiłek, a aplikacja podpowie nam gdzie znajdują się najbliższe restauracje.

Korzystając z aplikacji mamy mapę i przewodnik w jednym miejscu – własnym telefonie czy tablecie. Zwiedzaj Legnicę z Footsteps!

Aplikację można pobrać tutaj:

Android ⇨ https://goo.gl/z7DPGY
iOS ⇨ http://apple.co/1Y68Tqv

Prowadzone są jeszcze prace konserwacyjne na portalu, mogą występować czasowe błędy. Za utrudnienia przepraszamy