Legnica - Oficjalny Portal Miasta

bip

Popis legnickich zawodników Taekwon-do

22.04.2015

Pięć medali z Grand Prix Polski Seniorów 2015 przywieźli zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do. Turniej rozegrany w Pruszczu Gdańskim były drugą i zarazem ostatnią kwalifikacją do tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów. Na starcie stanęło ponad 230 zawodników z 36 klubów.

Najlepiej z zawodników LKT Legnica spisał się Maciej Żuk, który wywalczył dwa medale. Złoty w konkurencji układów i srebrny w walkach do 70 kg. Maciek z dwoma medalami okazał się najlepszym zawodnikiem Grand Prix Polski. Złoty medal zdobyła także Wioletta Miśkiewicz w walkach pow. 75 kg seniorek. Z bardzo dobrej strony w zawodach zaprezentował się również Karol Forgiel, który z Pruszcza wrócił z dwoma brązowymi medalami w układach i w walkach do 70 kg.

Popis legnickich zawodników Taekwon-do 2

Już w najbliższy czwartek 17-osobowa drużyna Legnickiego Klubu Taewkon-do wspólnie z kadrą Dolnego Śląska wyrusza do włoskiej Terraciny na Międzynarodowe Mistrzostwa Włoch. Dla wielu zawodników start w Terracinie będzie generalnym sprawdzianem przed majowymi Mistrzostwami Świata we włoskim Jesolo.

Opublikował: mbanaszkiewicz_l | Dodano: 22.04.2015 | Wyświetleń: 115