Legnicki Mikołaj pozdrawia
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
,,Pasjonaci o pasjonatach, czyli do czego w życiu prowadzi pasja"
,,Pasjonaci o pasjonatach, czyli do czego w życiu prowadzi pasja"
grafika

Naszym gościem będzie Maciej Kulhawik (młody mistrz iluzji). Zwracamy się także z uprzejmą prośbą o zamieszczenie na łamach Państwa portalu, prasy i w telewizji informacji o spotkaniu otwartym dla wszystkich legniczan.

Spotkanie ma na celu przybliżyć mieszkańcom Legnicy ludzi, pasjonatów, którzy swoim zaangażowaniem i zainteresowaniami doszli do celu. To już drugie spotkanie z tego cyklu  dające szansę nie tylko ludziom z dorobkiem (Legniczanie znani i lubiani) ale także tym, którzy ciągle się rozwijają zarówno młodym jak i starszym. Pierwsze odbyło się 15 lutego z twórcami filmu SUPER STORY i cieszyło się dużym zainteresowaniem.
  Podczas spotkania będzie można usłyszeć wiele istotnych rad, wskazówek, zabawnych historii oraz oglądnąć najciekawsze sztuczki i trudną iluzję. Każde spotkanie składa się z dwu części: rozmowy w formie wywiadu i dyskusji oraz części praktycznej kiedy to każdy widz będzie miał okazję uczestniczyć w czystej iluzji. Spotkanie poprowadzi tradycyjnie  Łukasz Gudanowicz, pomysłodawca przedsięwzięcia i Prezes SPJN Germanica.
 

Miejsce:
sala wykładowa SPJN Germanica przy ul. Witelona 10, Św. Piotra 14 (wejście od strony Kina Piast), sala 308, II piętro.
Adres:
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje