PWSZ zaprasza na studia

PWSZ zaprasza na studia
04.07.2017

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy trwa rekrutacja na studia. Kandydaci mogą do 4 sierpnia rejestrować się w systemie elektronicznym, dostępnym na stronie www.pwsz.legnica.edu.pl

Zapisy na studia w PWSZ są bardzo proste. Wystarczy do 4 sierpnia 2017 roku wejść w system elektronicznej rejestracji kandydatów na studia. Następnie wypełnić i zatwierdzić formularz danych osobowych, wprowadzić informacje niezbędne w procesie kwalifikacji, a przede wszystkim dokonać wyboru studiów. Po rejestracji należy wnieść opłatę rekrutacyjną. Informacje o danych do przelewu oraz kwocie dostępne są po zalogowaniu.

            W drugim etapie, w dniach 4-8 sierpnia 2017 r., odbywa się przyjęcie od kandydatów dokumentów. Po ich skompletowaniu należy odwiedzić uczelnię i złożyć je w jednej z Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych.

Ostatnim krokiem rekrutacji jest informacja o przyjęciu na studia, którą kandydat otrzyma 10 sierpnia na swoje konto.

Informacja o rekrutacji: tel. 76 723 22 10 do 11, rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl,

www.pwsz.legnica.edu.pl.

Uczelnia kształci w kierunkach ekonomicznych, humanistycznych, medycznych, prawnych, technicznych i społecznych.

Studia licencjackie: administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, dietetyka, filologia (specjalność filologia angielska), finanse, rachunkowość i podatki, pedagogika, pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, zarządzanie;

Studia inżynierskie: informatyka, inżynieria testowa, zarządzanie i inżynieria produkcji;

Studia magisterskie: bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i zarządzanie w przedsiębiorstwie, fizjoterapia.

Wszystkie prowadzone w PWSZ kierunki mają praktyczny profil kształcenia. Oznacza to, że zajęcia prowadzą praktycy, programy studiów są przygotowywane we współpracy z przedsiębiorcami. Dzięki praktykom studenci mają możliwość poznania prawdziwej pracy i wykonywania zadań pod okiem specjalistów, rozwijając tym samym własne umiejętności.

Opublikował: zmulek_l | Dodano: 04.07.2017 | Wyświetleń: 62
Powrót na listę aktualności

Zobacz także

Prowadzone są jeszcze prace konserwacyjne na portalu, mogą występować czasowe błędy. Za utrudnienia przepraszamy