Legnicki Mikołaj pozdrawia
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
Jaworzyńska i św. Piotra już przejezdne
Jaworzyńska i św. Piotra już przejezdne
grafika

23 grudnia po południu udostępnione zostały dla ruchu ul. Jaworzyńska i św. Piotra. Na ul Jaworzyńskiej zamknięty był odcinek od skrzyżowania z Inwalidów do Handlowej. Na św. Piotra przebudowywano odcinek ulicy przy skrzyżowaniu z ul. Młynarską.

Ulica Jaworzyńska jest przejezdna na całym przebudowywanym odcinku od ul. Borsuczej do Skarbka. Ruch na jezdni na odcinku Inwalidów do Handlowej odbywa się na wiążącej warstwie asfaltu. Warstwa ścieralna zostanie położona wiosną przyszłego roku.

Uwaga! Są utrudnienia dla pieszych na odcinku od ul. Żółkiewskiego do ul. Boiskowej, ponieważ ruch będzie odbywał się chodnikiem po jednej stronie ulicy – przy czym na chodniku od Inwalidów do Handlowej po warstwie utwardzonej, a na pozostałym - po kostce brukowej.

Do kwietnia przyszłego roku zamknięty będzie wjazd na al. Zwycięstwa i ul. Handlową, a ograniczony na ul. Mostową. Tym samym dojazd do giełdy odbywać się będzie ulicami: Grabskiego, Monterską i Myśliwską.

W przyszłym roku na ul. Jaworzyńskiej kontynuowane będą m.in. prace przy budowie chodników, ścieżek rowerowych, enklaw zieleni, małej architektury i oświetlenia.

Na ul św. Piotra konieczny był remont fragmentu ulicy z powodu powstania zapadliska nad dawnym kanałem Młynówki. Podczas prac kanał został oczyszczony i zasypany. Odbudowano konstrukcję jezdni i wylano asfalt.  Obecnie trwają jeszcze prace porządkowe.

ul. sw. piotras

opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 23-12-2016 | wyświetleń: 1060
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje