Legnicki Mikołaj pozdrawia
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
Jaworzyńska przejezdna przed Świętami
Jaworzyńska przejezdna przed Świętami
grafika

Jak informuje firma Skanska, w piątek (23 grudnia) w godzinach popołudniowych planowane jest udostępnienie dla ruchu zamkniętego obecnie odcinka ul Jaworzyńskiej od skrzyżowania z Inwalidów do Handlowej. Dzień później przywrócone zostaną na tym odcinku trasy autobusów komunikacji miejskiej. Tym samym cała przebudowywana ul. Jaworzyńska od ul. Borsuczej do Skarbka będzie przejezdna.

Ruch na jezdni na odcinku Inwalidów do Handlowej będzie się odbywał na wiążącej warstwie asfaltu. Warstwa ścieralna zostanie położona wiosną przyszłego roku.

Uwaga! Będą utrudnienia dla pieszych na odcinku od ul. Żółkiewskiego do ul. Boiskowej, ponieważ ruch będzie odbywał się chodnikiem po jednej stronie ulicy – przy czym na chodniku od Inwalidów do Handlowej po warstwie utwardzonej, a na pozostałym - po kostce brukowej.

Przejścia dla pieszych będą oznakowane pionowo i poziomo. Natomiast jezdnie – oznakowanie pionowe częściowo docelowe, a częściowo organizacja ruchu tymczasowa.

Do kwietnia przyszłego roku zamknięty będzie wjazd na al. Zwycięstwa i ul. Handlową, a ograniczony na ul. Mostową. Tym samym dojazd do giełdy odbywać się będzie ulicami: Grabskiego, Monterską i Myśliwską.

W przyszłym roku na ul. Jaworzyńskiej kontynuowane będą m.in. prace przy budowie chodników, ścieżek rowerowych, enklaw zieleni, małej architektury i oświetlenia.

opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 16-12-2016 | wyświetleń: 3256
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje