Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
Zmiany organizacji ruchu na ul. św. Piotra
Zmiany organizacji ruchu na ul. św. Piotra
grafika

Rozpoczęła się przebudowa ul. św. Piotra w okolicach skrzyżowania z ul. Młynarską. Uwaga! To skrzyżowanie jest nieprzejezdne. Zwracajmy uwagę na znaki informujące o organizacji ruchu.

W związku z rozpoczętymi robotami drogowymi zamknięta została część ul. św. Piotra w rejonie skrzyżowania z ul. Młynarską. O organizacji ruchu informują tablice objazdowe.

Przykładowo. Po zamknięciu tego odcinka ul. św. Piotra, aby dojechać do Urzędu Miasta czy Starostwa Powiatowego, nie skręcamy w ul. Młynarską, ale jedziemy dalej ulicami Witelona i Skarbka, z której skręcimy w Gwarną, a następnie we Wjazdową (patrz mapka objazdów).

Odcinek ul. św. Piotra przy skrzyżowaniu z ul. Młynarską przebuduje firma Fobis. Koszt robót to około 285 tys. zł. Jak informuje Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich, remont konieczny jest z powodu powstania na jezdni zapadliska w okolicach dawnego, teraz podziemnego, koryta Młynówki. Prace będą polegały na przeprowadzeniu wykopu do ceglanej konstrukcji nad tą rzeczką i jej naprawie. Następnie odbudowane będą nawierzchnia jezdni i chodnik przy parkingu. Prace mają zakończyć się w tym roku.

przebudowa ul sw Piotra

przebudowa ul sw piotra

opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 16-11-2016 | wyświetleń: 1059
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje