Legnicki Mikołaj pozdrawia
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
Zmiany organizacji ruchu na ul. św. Piotra
Zmiany organizacji ruchu na ul. św. Piotra
grafika

Rozpoczęła się przebudowa ul. św. Piotra w okolicach skrzyżowania z ul. Młynarską. Uwaga! To skrzyżowanie jest nieprzejezdne. Zwracajmy uwagę na znaki informujące o organizacji ruchu.

W związku z rozpoczętymi robotami drogowymi zamknięta została część ul. św. Piotra w rejonie skrzyżowania z ul. Młynarską. O organizacji ruchu informują tablice objazdowe.

Przykładowo. Po zamknięciu tego odcinka ul. św. Piotra, aby dojechać do Urzędu Miasta czy Starostwa Powiatowego, nie skręcamy w ul. Młynarską, ale jedziemy dalej ulicami Witelona i Skarbka, z której skręcimy w Gwarną, a następnie we Wjazdową (patrz mapka objazdów).

Odcinek ul. św. Piotra przy skrzyżowaniu z ul. Młynarską przebuduje firma Fobis. Koszt robót to około 285 tys. zł. Jak informuje Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich, remont konieczny jest z powodu powstania na jezdni zapadliska w okolicach dawnego, teraz podziemnego, koryta Młynówki. Prace będą polegały na przeprowadzeniu wykopu do ceglanej konstrukcji nad tą rzeczką i jej naprawie. Następnie odbudowane będą nawierzchnia jezdni i chodnik przy parkingu. Prace mają zakończyć się w tym roku.

przebudowa ul sw Piotra

przebudowa ul sw piotra

opublikował: Zygmunt Mułek | Dodano: 16-11-2016 | wyświetleń: 1729
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje