portal.legnica.eu FOTOGALERIE ZDJĘĆ
Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
INVEST IN LEGNICA
NA CO IDĄ MOJE PIENIĄDZE?
W sobotę mecz muzyczny Polska - Czechy
W sobotę mecz muzyczny Polska - Czechy
grafika

16 czerwca, przed meczem pomiędzy reprezentacjami Polski i Czech, o godzinie 17.30 na dziedzińcu Akademii Rycerskiej odbędzie się koncert pod nazwą Muzyczny Mecz Polska - Czechy. Wejście na koncert jest bezpłatne, za okazaniem darmowych wejściówek, które można otrzymać w Legnickim Centrum Kultury (Akademia Rycerska, ul. Chojnowska 2) oraz w Galerii Satyrykon (Rynek 36).

Impreza będzie muzycznym pojedynkiem polskich i czeskich artystów, a wszystko odbędzie się oczywiście w futbolowej oprawie. Polskę reprezentować będą: Big Band Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze pod dyrekcją Stanisława Fiałkowskiego oraz soliści: Anna Serafińska i Andrzej Dąbrowski. W barwach czeskich wystąpią natomiast: Orkiestra Dixielandowa Karela Baresa (Praga) pod dyrekcją Karela Baresa oraz soliści: Vit Rakusan i Marei Nova. Koncert poprowadzi Krzysztof Langer z Kabaretu PAKA.

Na scenie zostaną zaprezentowane największe czeskie przeboje, m.in. Karela Gota, Heleny Vondrackowej i Marty Kubiszowej oraz polskie hity, m. in.: „Do zakochania jeden krok", „Sen o Warszawie", „Bo mój chłopak piłkę kopie", „A Ty się bracie nie denerwuj", „10 w skali Beauforta".

opublikował: Małgorzata Banaszkiewicz | Dodano: 13-06-2012 | wyświetleń: 1688
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje