Fundusze Unijne
FOTOGALERIA MIASTA LEGNICY
WIDEOGALERIA MIASTA LEGNICY
TELEWIZJA
WIRTUALNY SPACER PO LEGNICY
Legnica.eu - magazyn miejski
NUMERY ARCHIWALNE
Legnica bierze udział w konkursie na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce
Legnica bierze udział w konkursie na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce
grafika

Legnica została wybrana do udziału w ogólnopolskim plebiscycie na najpiękniejsze świąteczne iluminacje miejskie „Świeć Się". Nasze miasto znalazło się w gronie ponad 100 miast wytypowanych przez organizatora. Konkurs jest wspólną inicjatywą Grupy ENERGA (ENERGA SA i ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.), firmy Praktiker oraz Grupy Gazeta.pl.

Plebiscyt wystartował 6 grudnia br. - dokładnie w dzień premiery legnickich iluminacji. W trwającej do 2 stycznia 2012 r. pierwszej części zabawy internauci zadecydują, które 16 miast przejdzie do finału (wybrane zostanie po jednym z każdego województwa - wygrywają miasta, które zdobędą najwięcej głosów). Następnie, w trwającym do 15 stycznia 2012 r. finale,  z tej szesnastki zostanie wyłoniony  zwycięzca ogólnopolski. Najpiękniej oświetlone miasto otrzyma energooszczędny sprzęt AGD z przeznaczeniem na dowolny cel społeczny.

Zachęcamy legniczan do udziału w plebiscycie i robienia zdjęć przedstawiających świąteczne iluminacje w Legnicy - mamy się czym pochwalić! Internauci będą mogli dzielić się swoimi świątecznymi zdjęciami już od 16 grudnia, w dedykowanej zakładce konkursowej na www.swiecsie.pl. Na autorów najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne, cenne nagrody, m.in. telewizor 3D, iPad2 i iPhone 4S.

Do akcji można przyłączyć się także na Facebooku http://www.facebook.com/swiecsie.

O wynikach plebiscytu będziemy na bieżąco informować na miejskim portalu i oficjalnych profilach Legnicy w mediach społecznościowych - na Facebooku oraz Naszej Klasie

opublikował: Małgorzata Banaszkiewicz | Dodano: 09-12-2011 | wyświetleń: 2627
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
Luty 2017
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
 
 
 
 
 
System informacji przestrzennej
Hot Spot
ZAŁATW SPRAWĘ W URZĘDZIE PRZEZ INTERNET
centrum legislacji
ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU DROGOWEGO
Opcje